Totalt: 64 st anmälda

Ungdomsrally:

Henrik Johansson MK Kinda Junior VOC Volvo 940
John Wärnelius        
Anm: Hycklinge Bensin & Service AB        

 

Victor Johansson MK Kinda Junior VOC Volvo 940
Hans Gustafson        
Anm: HG-Trafik AB        

 

Pontus Berglund Arlövs MC Junior VOC Volvo 940
Peter Berglund        
         

 

Klass 1:

Per Eriksson Emådalens MK B VOC Volvo 740
Tobias Gunnarsson        
         

 

Lars Elfer Gränna MK B Gr-E VW Golf
Andreas Elfer        
         

 

Johan Karlsson Vimmerby MS C VOC Volvo 242
Erik Ingström        
Anm: Flugenäs Racing        

 

Håkan Berglund Norrahammars MK C Gr-E VW Golf III
Anders Nordström        
         

 

Tom Andersson Älmhults Mk C VOC Volvo 940
Jim Andersson Norrahammars MK      
         

 

Jonas Berneros Silverdalens MSK C Gr-E VW Golf II
Sandra Dahlenfors        
         

 

Jimmy Lorentzen Vimmerby MS C VOC Volvo 242
         
         

 

Kristian Gustavsson Norrahammars MK B Gr-E Opel Ascona B
Eva Levinsson        
         

 

Christoffer Gustafson MK Kinda C VOC Volvo 240
Pierre Olofsson        
         

 

Rasmus Eriksson Gnesta MK C VOC Volvo 940
Tord Jansson        
         

 

Andreas Björklund MK Kinda B Gr-E VW Golf
Mattias Svensson        
         

 

Victor Karlsson Vimmerby MS C VOC Volvo 940
Adam Erlandsson

Ronny Erlandsson

       
Anm: Dekaltrim.nu        

 

Peter Ärleskog Emådalens MK B VOC Volvo 940
Jari Torvinen        
         

 

Torbjörn Södergren Tjust MK C Gr-E VW Golf
         
         

 

Fredrik Häggman Skillingaryds MK C VOC Volvo 244
         
         

 

Mats Adolfsson Nässjö MK A Gr-E VW Polo GTI
Roger Andersson        
         

 

Anders Svensson Emådalens MK C Gr-E Volvo 940
Duangphon Sorrasit        
         

 

Emelie Mortensson Skillingaryds MK C Gr-E Volvo 740
Tom Holmqvist Jugnerligans RC      
         

 

Daniel Olsson Vimmerby MS C Gr-E Opel Astra
Joakim Stjärnström        
         

 

Pierre Melin Nässjö MK B Gr-E VW Golf
         
         

 

Lennart Zenno Norrahammars MK C Voc Volvo 940
Vip        
         

 

Richard Zenno Norrahammars MK C Voc Volvo 940
Vip        
         

 

Fredrik Eidhall Skillingaryds MK C Voc Volvo 244
Erik Stenberg        
         

 

Johan Högberg Toarps MK C Gr-E Volvo 740
         
         

 

Roland Eidhall Skillingaryds MK A Voc Volvo 240
Charlotte Eidhall        
         

 

Morgan Olsson Vimmerby MS A Voc Volvo 740
Maya Ryen        
         

 

Nathalie Bernström Skillingaryds MK C Gr-E VW Golf
Christer Westerdal        
         

 

Markus Jarl Norrahammars MK C Gr-E Volvo 740
Marcus Sahlberg        
         

 

Mattias Lindqvist Oskarshamns RRC C Gr-E VW Golf
Ulf Eriksson        
         

 

Stefan Stigemyr Skillingaryds MK A Voc Volvo 940
Inge Petersson        
         

 

Linus Tilgård Ljungby MK C Gr-E VW Golf
Fredrik Tilgård        
         

 

 

Klass 2:

Sten-Åke Rendahl Norrahammars MK B Gr-H Ford Escort MK II
Aki Eronen Skillingaryds MK      
         

 

Mathias Cassegård Team Skogsåkarna C Gr-H BMW 325 i
Jonas Glaad        
         

 

Micke Bogren Team Skogsåkarna A Gr-H Opel Ascona B
Annika Petersson        
         

 

Christer Larsson Karlstads MC B Gr-H VW Golf
Jan Gudmunds Storfors MK      
         

 

Jesper Samuelsson Storfors MK B Gr-H VW Golf
         
         

 

Kjell Fransson Vimmerby MS A Gr-H Volvo 940
         
Anm: Vimmerby Hus        

 

Jari Häggman Skillingaryds MK A Gr-A Mitsubishi EVO VIII
Satu Häggman        
         

 

Rickard Petersson Vetlanda RRC C Gr-H Volvo 240
Oscar Almqvist        
         

 

Stig Bergqvist Tidaholms MK C Gr-H Volvo 242
Perry Allerth Skillingaryds MK      
         

 

Anders Melin Nässjö MK B Gr-H Volvo 244
Per Danielsson Eksjö FR klubb      
         

 

Bo Wallman Karlskrona AK A App-K Opel Ascona A
Amanda Wallman

Emma Wallman

Gullabo RC      
         

 

L-G Jansson Stenungsunds MS A 4wd Toyota Celica GT4
Tomas Andersson Huddinge MK      
Anm: Team Maud Sahlin Motorsport        

 

David Lindström Skillingaryds MK A Gr-H Volo 240
Frida Lindström Skillingaryds MK      
Anm: Plombo Motor        

 

P-A Hüllert Tidaholms MK   Gr-H Volvo 240
Jesper Stendahl Norrahammars MK      
         

 

Birger Palm Team Skogsåkarna A Gr-H Toyota Starlet
Simon Adolfsson        
         

 

Tobias Wärnström   B Gr-H Opel Corsa
Emil Johansson        
         

 

Pierre Fransson Vimmerby MS A Gr-H VW Golf II
Marie Karlsson        
Anm: Vimmerby Hus        

 

Mikael Karlsson Norrahammars MK A Gr-H Volvo 240
Mona Ekwall Jönköpings MK      
         

 

Erik Eriksson Kinds MK B Gr-H Volvo 242
Vakant        
         

 

Lars Pettersson MK Kinda A Gr-H Opel Ascona A
Emmy Kallström        
Anm: Hycklinge Bensin & Service AB        

 

Edvard Nyström Jugnerligans RC B Gr-H Volvo 242
Peter Björklund        
         

 

Mikael Ekman Oskarshamns RRC A Gr-H Opel Kadett GSI
Kenneth Ekman        
         

 

Pelle Eriksson Vimmerby MS A Gr-H VW Golf III
Lennart Rosenqvist        
         

 

Mattias Ledin MK Kopparberg C Gr-H Opel Kadett GSI
Jimmy Persson        
Anm: Ledin Motorsport        

 

Jimmy Alvarsson Gränna MK C Gr-H Volvo 242
Andreas Hall        
         

 

Ulf Eriksson Vimmerby MS B Gr-H Opel Kadett
Felix Eriksson        
         

 

Carl-Johan Ekwall Gränna MK B Gr-H Toyota Starlet
Johan Molin        
         

 

Magnus Görling Team Skogsåkarna B Gr-H Volvo 242
Rikard Ripenås        
         

 

Kjell Andersson Kinds MK C Gr-H Opel Ascona A
         
         

 

Anders Andersson Vimmerby MS B Gr-H Volvo 940
Martin Strömqvist        
Anm: AC Däckservice Hultsfred